ENGLISH FOR LIFE

to  , w którym koncentrujemy się na rozwijaniu Twoich sprawności ogólnojęzykowych. Zajęcia prowadzone są w interaktywny sposób, dając Ci szansę aktywnego uczestnictwa poprzez swobodne i naturalne wypowiadanie się na forum grupy lub w formie prezentacji. Dzięki nam wreszcie zrozumiesz gramatykę poprzez jej aktywne utrwalanie w sytuacjach, które spotykają Cię w życiu codziennym.

W trakcie tego kursu kładziemy nacisk na żywy język tj. związki frazeologiczne, idiomy, poprawną fonetykę i akcent. Chcemy abyś nie tylko mówił po angielsku, ale także perfekcyjnie brzmiał i był rozumiany przez swoich zagranicznych rozmówców. . Poprzez niekonwencjonalną strukturę kursu językowego, skuteczne materiały dydaktyczne ( magazyny, DVD, gry itp.) oraz program nie tylko poprawisz swoje praktyczne umiejętności językowe i powiększysz zasób słownictwa ale zauważysz, że przełamałeś barierę i nareszcie nie boisz się posługiwać językiem angielskim.


BUSINESS ENGLISH

jest kursem języka angielskiego przeznaczonym osób pracujących w środowisku biznesowym – zarówno polskojęzycznym jak i obcojęzycznym, które chcą utrwalać i rozwijać swoje umiejętności językowe niezbędne codziennej komunikacji w swoim zawodzie.

BUSINESS ENGLISH ułatwi Ci swobodne wypowiadanie się w realnych sytuacjach, np. w trakcie prezentacji, negocjacji, rozmów telefonicznych, rozmowy o pracę, czy sprzedaży usług. Ponadto zapoznasz się z teorią i, co najważniejsze, praktyką konstruowania tekstów fachowych, poszerzysz zasób angielskiego słownictwa biznesowego (w szczególności wyrażeń idiomatycznych) oraz zaczniesz brzmieć naturalnie dzięki poprawnej wymowie.
Zajęcia prowadzimy są w oparciu o selektywnie dobrany podręcznik fachowy w połączeniu z materiałami uzupełniającymi. Program zajęć jest doskonale przygotowany pod względem struktury i oczekiwanych efektów po jego zakończeniu. Jednocześnie zależy w dużej mierze od Twoich potrzeb i preferencji. Jego ogólny schemat zawiera wykorzystanie materiałów audiowizualnych, zapoznawanie się z artykułami z bieżącej prasy ekonomicznej lub branżowej jako tzw. rozgrzewka, pracę z fachowym podręcznikiem oraz dodatkowe ćwiczenia służące wzbogaceniu słownictwa.
Kurs języka angielskiegoBusiness English” oferujemy Ci już od początkowych poziomów zaawansowania.


TRAVEL ENGLISH

przygotuje Cię do swobodnej komunikacji w języku angielskim podczas Twojego urlopu i wyjazdów służbowych za granicą. Charakter kursu językowego jest interaktywny i ma na celu rozwijanie praktycznych sprawności językowych. Podczas zajęć nauczysz się, jak odnaleźć się w sytuacjach, które mają miejsce w samolocie, w taksówce, w hotelu, podczas wycieczek krajoznawczych, zakupów itp. Ćwiczenia mówienia oraz słuchania ze zrozumieniem są ważną częścią tego kursu językowego, dzięki której dowiesz się, jak prowadzić dialogi wykorzystując odpowiednie wyrażenia i brzmieć przy tym naturalnie.


Rozumiemy, że ludzie uczą się na wiele sposobów. To dlatego każde zajęcia przygotowane są w sposób, dzięki któremu niezależnie od tego czy jesteś wzrokowcem, słuchowcem czy kinestetykiem, bierzesz aktywny udział w zajęciach, a wykorzystane narzędzia i techniki szkoleniowe ułatwiają Ci wprowadzanie zdobywanej wiedzy w codzienną praktykę.